I need hostesses

Services of TRADUTTORE INTERPRETE ITALIANO POLACCO - ANNA CIESLIK

Anna Cieślik, tłumacz języka włoskiego.

Urodziłam się w Polsce, ale Włochy są moim drugim domem: mieszkałam we Włoszech przez prawie 10 lat, a moja rodzina jest polsko-włoska. Przed wyjazdem do Włoch osiągnęłam wysoką kompetencję językową w zakresie języka włoskiego dzięki studiom na kierunku Filologia Włoska na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym. Okres studiów przeplatał się z wyjazdami do Włoch łączącymi w sobie naukę i pracę.

Pobyt we Włoszech pozwolił mi udoskonalić moją znajomość teorii i praktyki tłumaczeń oraz kompetencje językowe dzięki korzystaniu z włoskiego w życiu codziennym.

Rozpoczęłam pracę tłumacza języka polskiego jako wolny strzelec (uzyskując wpis do Rejestru Doradców Technicznych Sędziego w sądzie w Syrakuzach w charakterze tłumacza języka polskiego), a następnie otworzyłam biuro tłumaczeń świadczące firmom włoskim usługi tłumaczeniowe w licznych kombinacjach językowych. Aktualnie mieszkam w Polsce, w Poznaniu.

W 2014 roku przeniosłam do tego miasta swe biuro tłumaczeń NOMO TRANSLATIONS, którego siedziba znajduje się na ulicy B. Limanowskiego 12 (dwa kroki od Międzynarodowych Targów Poznańskich).

Na przestrzeni lat wykonałam niezliczone tłumaczenia z języka włoskiego na język polski dokumentów o charakterze technicznym, prawniczym, finansowym i handlowych dla włoskich firm oraz biur tłumaczeń.

Dysponuję licznymi słownikami oraz specjalistycznymi glosariuszami i korzystam z programów komputerowych, wykorzystujących najnowsze zdobycze technologiczne w branży tłumaczeń.

Dzięki specjalnym procedurom kontroli jakości jestem w stanie zagwarantować poprawność terminologiczną i zredukować do minimum margines błędu.

Firmy oraz przedstawiciele wolnych zawodów, którzy chcą uzyskać tłumaczenia z j. włoskiego na j. polski i odwrotnie mogą skontaktować się ze mną bezpośrednio drogą mailową.

Świadczę usługi jako tłumacz ustny na terenie Poznania oraz, na życzenie, w innych miastach Polski. W celu uzyskania informacji o kosztach wystarczy wysłać e-mail zawierający miejsce, datę oraz liczbę godzin, w których wymagana będzie obecność tłumacza.

Write a review

Click to rate

If you have hired TRADUTTORE INTERPRETE ITALIANO POLACCO - ANNA CIESLIK services as a designer and/or stand builder please share your experience.

Your review will be very useful for our visitors.